725 000 700

Financování nemovitostí

Jsme Vaším spolehlivým průvodcem ve světě financí. V dnešní době existuje celá řada možností, jakým způsobem lze vyřešit finanční prostředky na pořízení nemovitosti, pro kterou serozhodnete. Komplexní poradenství a služby spojené s nákupem nemovitosti, které našim klientům poskytujemejsou od profesionálů s mnoha letou praxí v oboru a na vysoké úrovni. Zaměřujeme se na poskytování důležitých informací a užitečných návodů, jak celý procesfinancování uchopit, aby co nejlépe vyhovovalVašim potřebám a požadavkům. Naše stránky jsou určeny pro všechny, kdo uvažují o koupi nového bydlení - domu, bytu či pozemku a potřebují tak jasné a srozumitelné informace o možnostech úvěrů a financování.

Co od nás můžete očekávat?

  1. Odborné rady a návrh řešení: Náš tým odborníků je tu pro Vás, aby poskytnul užitečné informace a rady, které Vám pomohou lépe pochopitproces financování s řadou doprovodných kroků, které je nutné na cestě k pořízení Vašeho bydlení absolvovat. Vyhodnotíme Vaše finanční možnosti, pomůžeme Váms výběrem nejvýhodnější a současně i té nejvhodnější formy financování. Pohlídáme za Vás celý proces vyřízení Vaší hypotéky či jiné formy spotřebitelského úvěru spolu se zajištěním ocenění nemovitosti adíky tomu minimalizovat rizikamožného neúspěchu v rámci transakce.

  2. Aktuální informace o trhu: Finanční trh se neustále mění, a proto Vám poskytneme nejnovější informace o úrokových sazbách, podmínkách a možnostech různých druhů financování spolu s dalšími relevantními tématy. Díky našim aktualizacím budete vždy v obraze a můžete se lépe připravit na rozhodující okamžiky v otázkách Vašeho bydlení.

  3. Srovnávací nástroje: Chceme, aby byl proces výběru hypotéky co nejjednodušší. Proto jsme pro Vás připravili srovnávací nástroje, které Vám umožní lépe se zorientovat a porovnat si nabídky všech finančních institucí na trhu. Díky tomu získáte jasnou představu o tom, která z nabízených možností nejlépe odpovídá Vaší konkrétní situaci.

  4. Praktické tipy pro úspěšnou žádost: Jakmile se rozhodnete pro financování s námi, je klíčové nachystat vše tak, aby Vaše žádost byla úspěšná. Na úspěšnosti celého obchodu nám záleží hned dvakrát, a to z důvodu naplnění transakce jak pro stranu prodávající, tak i pro Vás jako kupující. Naše hypoteční centrum Vám poskytne důležité tipy, jak si zvýšit šance na schválení hypotéky a jak postupovat správně po dobu celého procesu vyřizování finančních prostředků na požadovanou nemovitost, kterým Vás bezplatně provede.

  5. Rozmanitost financování: Nejen hypotéky, ale i jiné formy úvěrů či půjček mohou hrát klíčovou roli v dosažení Vašich cílů v oblasti bydlení. Budeme se věnovat také dalším možnostem, jako jsou osobní půjčky, financování prostřednictvím družstva, refinancování stávajících úvěrů na bydlení nebo investice do nemovitostí.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom Vás mohli úspěšně provést na Vaší cestě k pořízení vlastního bydlení.