725 000 700

Výstavba rodinných a bytových domů

  • Realizujeme výstavbu nových rodinných a bytových domů.

  • Poskytujeme výhodné financování s naším hypotéčním centrem.

  • Projektujeme stavební dokumentaci a vyřizujeme stavební povolení.

  • Projektujeme a realizujeme inženýrské sítě.

Jsme specializovanou stavební firmou, která se zaměřuje na stavbu rodinných a bytových domů. Poskytujeme široké spektrum služeb spojených se stavebnictvím a inženýrskými sítěmi.

Stavba vlastního domu či bytu je snem mnoha lidí a my jsme tu, abychom vám pomohli tento sen proměnit ve skutečnost. S naším týmem zkušených odborníků a dlouholetými zkušenostmi v oboru vám garantujeme kvalitní a spolehlivé řešení každého projektu.


Naše služby nekončí pouze u samotné výstavby. S radostí se postaráme o veškerou administrativu spojenou se získáním stavebního povolení. S našimi kontakty a znalostmi stavebních předpisů zajistíme, že váš projekt bude řádně schválen a připraven k realizaci.


Projektování je klíčovým krokem každé úspěšné stavby. Naši zkušení architekti a projektanti se postarají o pečlivé naplánování a tvorbu podrobného projektu, který bude respektovat vaše přání a potřeby. Důkladná příprava projektu nám umožní zajistit efektivní realizaci a minimalizovat případné komplikace během stavby.


Zabýváme se i projektováním a instalací vodovodních, kanalizačních sítí a budováním komunikací. Díky naší profesionalitě a moderním technologiím můžete si být jisti, že vaše nemovitost bude vybavena kvalitními a bezpečnými inženýrskými sítěmi.


Věříme, že spolupráce s naší firmou vám přinese jistotu a klid během celého stavebního procesu. Sledujeme nejnovější trendy a technologie a díky tomu jsme schopni nabídnout moderní a nadčasová řešení pro váš domov či byt.


Dejte nám šanci realizovat vaše stavební sny. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace a připravíme individuální nabídku přesně podle vašich požadavků. 


Společně můžeme postavit váš ideální domov !